Makinat luksoze të fëmijëve shqiptarë, fansat i akuzojnë se merren me drogë (FOTO) – AlpeGossip
Makinat luksoze të fëmijëve shqiptarë, fansat i akuzojnë se merren me drogë (FOTO)

Makinat luksoze të fëmijëve shqiptarë, fansat i akuzojnë se merren me drogë (FOTO)

Fëmijët e pasur të Shqipërisë, është faqja që i kushtohet të rinjve dhe fëmijëve të pasur të vendit tonë.

Të rinjtë shqiptarë shfaqen ndërsa jetojnë në luks të shfrenuar duke filluar nga makinat e shtrenjta,veshjet luksoze, udhëtimet dhe aksesorët e shtrenjtë shkruan albeu.com.

Fotot e postuara në faqen e famshme në Instagram, tregojnë qartë sa të pasur janë këta fëmijë, ndërkohë që edhe kritikat nuk kanë të sosur.

Shumë prej fansave komentojnë të habitur dhe të bindur se këto para dhe kjo jetë luksoze vjen nga një burim i pisët të ardhurash, ndërkohë që s’e kanë aspak për problem të akuzojnë se kryesisht vijnë nga bota e drogës.