E PAPRITUR/ Të gjithë prisnin puthje, habit spektatori – AlpeGossip
E PAPRITUR/ Të gjithë prisnin puthje, habit spektatori

E PAPRITUR/ Të gjithë prisnin puthje, habit spektatori

Është e njohur tashmë se në SHBA gjatë ndeshjeve sportive kamera fokuson mes tifozëve një çift që duhet të puthet, dhe kështu duhej të ndodhte dhe këtë herë.

Kamera është fokusuar tek një djalë dhe një vajzë, që për çudi të të gjithëve nuk po putheshin. Po duket se tifozi ishte përgatitur nëse kamera do të fokusohej tek ai, dhe kishte bërë gati një letër ku shkruhej “Motra ime” dhe një shigjetë drejtuar nga vajza. Publiku shpërtheu në të qeshura.

Për të parë videon hapni linkun më poshtë:

https://twitter.com/TheNutHouse_/status/879049470821978119/video/1