MË E LUMTUR SE KURRË! Rona Nishliu tregon emocionet pas martesës (FOTO) – AlpeGossip
MË E LUMTUR SE KURRË! Rona Nishliu tregon emocionet pas martesës (FOTO)

MË E LUMTUR SE KURRË! Rona Nishliu tregon emocionet pas martesës (FOTO)

Rona Nishliu i dha fund beqarisë disa ditë më parë.
Këngëtarja dhe bashkëshorti i saj kishin preferuar që të mbanin privatësi gjatë ceremonisë prandaj dhe dasma erdhi befasisht për publikun.

Menjëherë pas dasmës filluan të qarkullonin fotot të postuara nga vetë këngëtarja dhe më pas ajo njoftoi se muajin e mjaltit po e kalonin në ishullin “Bella” të Italisë.

E në një foto të fundit Nishliu shfaqet tejet e lumtur e tregon emocionet pas martesës.

“Ju më bëtë të ndihem e emocionuar”, ka shkruar ajo.

Ndërsa, sa i përket projekteve muzikore Rona ka kohë që nuk ka publikuar ndonjë këngë të re për fansat e saj.

View this post on Instagram

You’ve got me feeling emotionssssss

A post shared by Rona Nishliu (@rona1shliu) on