“KAPEN MAT”/ Zbulohet i DASHURI i Elhaidës, një bukurosh që do ta keni zili (FOTO) – AlpeGossip
“KAPEN MAT”/ Zbulohet i DASHURI  i Elhaidës, një bukurosh që do ta keni zili (FOTO)

“KAPEN MAT”/ Zbulohet i DASHURI i Elhaidës, një bukurosh që do ta keni zili (FOTO)

Elhaida Dani ka qenë gjithnjë në qendër të vëmendjes për anën profesionale, projektet e reja, pjesëmarrjet në festivale, ndërsa anën private këngëtarja ka preferuar ta ruajë larg syrit të publikut.

Mirëpo “Blitz.al” ka zbuluar sot se Elhaida aktualisht është në një lidhje me tenorin Branimir Agovi.

Ai është pjesë e Operas së Vienës dhe dikur ka konkurruar në Star Academy.

Tenori shqiptar është shumë simpatik e këtë e vërtetojnë fotot e mëposhtme.

Ka qenë Branimiri që ka publikuar foto me Elhaidën ku nuk kursen t’ja shprehë dashurinë me zemra apo fjalë si “Ne të dy”.