Ky është modeli që po “çmend” këngëtaret shqiptare (FOTO) – AlpeGossip
Ky është modeli që po “çmend” këngëtaret shqiptare (FOTO)

Ky është modeli që po “çmend” këngëtaret shqiptare (FOTO)

Zakonisht janë vetë këngëtaret ato që tërheqin vëmendje maksimale, por në rastin e modelit në fjalë, ai ‘vjedh’ gjithë vëmendjen.

Quhet Demir Çulli dhe edhe pse nuk është ndonjë personazh i njohur publik, sërish mbetet modeli i preferuar i këngëtareve për ta patur në klipet e tyre. Manjola Nallbani vetëm pak ditë më parë publikoi klipin e ri, me titull ‘Je fati im’ dhe Demiri ishte ai që binte në sy në gjithë klipin.

25 vjeçari nga Saranda, që studion për drejtësi, ka qenë figurant edhe në klipet e këngëtareve të tjera dhe në profilin e tij të Instagram shikon foto me personazhe të ndryshëm të njohur shqiptarë.