EKSPOZOI GJOKSIN DHE TË PASMET/ Ndjekësit i bëjnë namin për FOTON me bikini, reagon Arbenita Ismajli – AlpeGossip
EKSPOZOI GJOKSIN DHE TË PASMET/ Ndjekësit i bëjnë namin për FOTON me bikini, reagon Arbenita Ismajli

EKSPOZOI GJOKSIN DHE TË PASMET/ Ndjekësit i bëjnë namin për FOTON me bikini, reagon Arbenita Ismajli

Modelja Arbenita Ismajli është shumë aktive në rrjete sociale dhe publikon vazhdimisht foto që marrin të gjithë vëmendjen e fansave. Ajo njihet për format e saj joshëse dhe së fundmi ka publikuar një foto e veshur me body, ku ekspozon gjoksin dhe të pasmet.

Kjo foto nuk është pritur mirë nga ndjekësit të cilët e kanë kritikuar, kryesisht pasi fotoja është publikuar në muajin e Ramazanit. Të tjerë i kanë kërkuar dhe ta fshijë. Menjëherë pas këtyre kritikave Arbenita ka vendosur të reagojë.

Me anë të një statusi në Instastory ajo shkruan se nëse njerëzve nuk iu pëlqen, mund t’i bëjnë “unfollow”. “Kam të bëj me njerëzit më seksistë në Instagram çdo ditë! 50% e tyre janë femra! Rrallë publikoj foto me bikini, por kur e bëj njerëzit ofendohen. Unfollow praaa”, ka shkruar Arbenita.