“PO E MBAJNË TË FSHEHTË”/ Olti Curri i nxjerr sekretin Albanit dhe Miriamit – AlpeGossip
“PO E MBAJNË TË FSHEHTË”/ Olti Curri i nxjerr sekretin Albanit dhe Miriamit

“PO E MBAJNË TË FSHEHTË”/ Olti Curri i nxjerr sekretin Albanit dhe Miriamit

Alban Skënderaj dhe Miriam Cani janë padyshim një nga çiftet më të dashura për publikun dhe këngët e tyre kthehen menjëherë në hite.

Megjithatë çifti ka preferuar që të tregohen paksa diskret duke mos zbuluar gjithçka mbi planet e tyre.

Por i ftuar pasditen e sotme tek “Rudina”, Olti ja ka nxjerr sekretin Albanit dhe Miriamit.

“Shumë shpejt Albani dhe Miriami do hapin një biznes shumë interesant. Ja nxorra sekretin. Më falni”, u shpreh Olti.