Shikoni çfarë i ndodh Rita Orës kur mundohet t’ia HEDHË babait të saj… (FOTO) – AlpeGossip
Shikoni çfarë i ndodh Rita Orës kur mundohet t’ia HEDHË babait të saj… (FOTO)

Shikoni çfarë i ndodh Rita Orës kur mundohet t’ia HEDHË babait të saj… (FOTO)

Rita Ora ka një marrëdhënie tepër të ngushtë me prindërit.

Edhe pse është tepër e angazhuar me projektet e ndryshme muzikore dhe jo vetëm, këngëtarja arrin të gjejë kohë edhe për familjen. Së fundmi ajo ka kaluar disa ditë pushimi në plazh bashkë me prindërit, motrën dhe disa miq. Argëtimet e saj i kanë përcjellë paparazzët më mirë se vetë Rita.

Disa foto të bëra njëra pas tjetrës, kanë ndërtuar një fabul interesante dhe po qarkullojnë goxha në rrjetet sociale. Këngëtarja shqiptare tenton të hedhë babain në pishinë, edhe pa dëshirën e tij dhe ia arrin.

Por Karma vepron shpejt. Edhe Rita përfundon papritur me fytyrën e zhytur në ujë.