U BEFASUAM/ I dashuri i Dua Lipës kërcen me këngët e Ledrit (VIDEO) – AlpeGossip
U BEFASUAM/ I dashuri i Dua Lipës kërcen me këngët e Ledrit (VIDEO)

U BEFASUAM/ I dashuri i Dua Lipës kërcen me këngët e Ledrit (VIDEO)

Këngëtarja shqiptare Dua Lipa do të performojë sot në mbrëmje në parkun e Gërmisë, e bashkë me të edhe shumë artistë të tjerë, në festivalin “Sunny Hill”.

Ndërkohë Dua ka mbërritur prej dy ditësh në Kosovë bashkë me familjen dhe të dashurin Isaac Carew.

Ata kanë kaluar një mbrëmje fantastike dje nën shoqërinë e njëri-tjetrit dhe muzikës shqip.

Në mesin e këngëve me të cilat vallëzuan ishte edhe ajo e Ledri Vulës, i cili është përfolur si ish-i dashuri i Duas.

Në videon e mëposhtme mund të shihni se si po argëtohen ame këngën “Shumë pis” apo “Princess Diana”.