PLAS SHERRI/ Arjoni sulmon keq Elvisin: Qingji me shkollë të lartë arratiset nga koteci (FOTO) – AlpeGossip
PLAS SHERRI/ Arjoni sulmon keq Elvisin: Qingji me shkollë të lartë arratiset nga koteci (FOTO)

PLAS SHERRI/ Arjoni sulmon keq Elvisin: Qingji me shkollë të lartë arratiset nga koteci (FOTO)

Ndonëse kanë dalë nga “Përputhen”, Elvisi dhe Arjoni vazhdojnë të jenë dy nga djemtë më të komentuar në rrjete sociale dhe sidomos së fundmi. Nuk dihet se çfarë ka ndodhur, por Arjoni e ka sulmuar Elvisin me një video të edituar të lajmit ku një djalë arratiset nga salla e gjyqit.

Video është bashkuar me intervistën e Elvisit në emisionin “N’Kosovë show”, ku e krahasoi qëndrimin në “Përputhen” me 5 muaj burg.

“29-Vjeçari ndryshe njohur me pseudonimin ‘Qingji me shkollë të Lartë’ arratiset nga koteci dhe krenar për gjestin shfaqet haptas në intervistë dhe shpjegon arratin e tij spektakulare. Sipas Prokuroris për krime të rënda dyshohet se Qingji ësht mik i afërt i El Chapo-s pasi të dy kanë realizuar arratisje spektakulare. Qingji më pas e ka pohuar para trupit gjyqsor që me El Chapo-n kanë miqsi aq të madhe saqë bejnë dhe dush bashkë. Presim zhvillimet të reja nga ngjarja”, ka shkruar Arjoni me ironi.