“NUK KA NDJENJA AI NJERI?” Efi komenton Luizin: Nuk po i jap të drejtë, por që ka një… – AlpeGossip
“NUK KA NDJENJA AI NJERI?” Efi komenton Luizin: Nuk po i jap të drejtë, por që ka një…

“NUK KA NDJENJA AI NJERI?” Efi komenton Luizin: Nuk po i jap të drejtë, por që ka një…

Ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Efi, ka vendosur që mos të gjykojë Luiz Ejllin, në lidhje me gjithçka ndodhi mbrëmjen e djeshme në spektaklin e madh të “Big Brother VIP2”.

Gjatë një bisede me Ronaldon, Efi u shpreh se këngëtari i njohur e ka një arsye për rrëfimin e tij.“Ai qesh gjithë kohës. Vetëm bën shaka dhe ka aq luhatje emocionesh, një ditë është shumë i qeshur, një ditë bie komplet. Ça është ai njeri? I karikuar me karikues është ai? Që nuk fiket asnjëherë…nuk ka ndjenja ai njeri? Unë të betohem, nuk po i jap të drejtë, ajo është gabim, por që ka një arsye për mua e ka dhe unë do pres. Edhe në fund nëse nuk do këtë asgjë, thjesht do shkojë në punën e vet dhe mua nuk më intereson”, është shprehur ajo.