Albana Osmani pret lajme të mira nga Lori Hoxha dhe sapo e zbuloi këtë për të gjithë ndjekësit e saj – AlpeGossip
Albana Osmani pret lajme të mira nga Lori Hoxha dhe sapo e zbuloi këtë për të gjithë ndjekësit e saj

Albana Osmani pret lajme të mira nga Lori Hoxha dhe sapo e zbuloi këtë për të gjithë ndjekësit e saj

Moderatorja e njohur Albana Osmani dhe njëkohësish një prej nismëtareve të fushatës në ndihmë të fëmijëve në nevojë, ”Ti je një luledielli” sapo ka shtuar disa dyshime.
Albana Osmani ka ndarë me miqtë e rrejteve sociale një foto në të cilën ka etiketuar Lori Hoxhën. Moderatorja Osmani teksa pinte kafen e mëngjesit në pusullat shoqëruese ka gjetur një shprehje “lajme të reja”.

Krah shprehjes Albana shkruan ”Amen” dhe ka etiketuar trashëgimtaren e Top Media, Lori Hoxhën.

Ky postin ka lënë të kuptohet se mund të ketë të bëjë me ndonjë projekt të ri televiziv.

Për të vërtetuar këtë do na duhet të presim.