Ledri Vula në shtrat me një femër, detaji në foto nxori zbuluar reperin – AlpeGossip
Ledri Vula në shtrat me një femër, detaji në foto nxori zbuluar reperin

Ledri Vula në shtrat me një femër, detaji në foto nxori zbuluar reperin

Ledri Vula është super i komentuar si për anën profesionale, ashtu edhe për atë private, mirëpo këtë të fundit edhe pse mundohet ta ruajë në mënyrë hermetike, shpeshherë është kapur mat.

Ndonëse nuk ka bërë publike ndonjë lidhje të re së fundmi, foto që ka postuar sot në Instastory ka nisur menjëherë thashethemet.

Ledri shfaqet në shtrat me një pjatë me ushqim para dhe duke u bërë gati të shohë një film, por në foto ka rënë në sy një çantë femrash e lënë para televizorit, ç’ka ka bërë të aludohet se reperi ndodhet në shtrat me një femër.