Shqiptarja modele e VICTORIA’S SECRETS/ Pasi pozoi NUDO Tika nuk heziton t’na tregoi…(FOTO) – AlpeGossip
Shqiptarja modele e VICTORIA’S SECRETS/  Pasi pozoi NUDO Tika nuk heziton t’na tregoi…(FOTO)

Shqiptarja modele e VICTORIA’S SECRETS/ Pasi pozoi NUDO Tika nuk heziton t’na tregoi…(FOTO)

Tika Camaj ka ndarë në rrjetet sociale një foto krah të ëmës.
Nëna e saj duket po aq tërheqëse dhe mjaft elegante, si vajza e saj modele.Shqiptarja që është pjesë e modeleve të Victoria’s Secrets është mjaft aktive në rrjetet sociale dhe ndan gjithmonë momentet e saj më argëtuese më miqtë.

Ndër të preferuarat mbeten postimet ku ajo ekspozon trupin e saj elegant. Ndër të fundit Tika ka pozuar krejtësisht nudo dhe ka ngjallur mjaft reagime.