SENSUALE dhe në formë/ Jonida Maliqi na tregon KLASIN që e karakterizon (FOTO) – AlpeGossip
SENSUALE dhe në formë/ Jonida Maliqi na tregon KLASIN që e karakterizon (FOTO)

SENSUALE dhe në formë/ Jonida Maliqi na tregon KLASIN që e karakterizon (FOTO)

Jonida Maliqi është njëra nga këngëtaret e njohura shqiptare.

Ajo përmes një postimi në llogarinë e saj në “Instagram” ka treguar rutinën e saj ditore përmes një imazhi ku shihet me kafe në dorë.

Gati për angazhimet e ditës dhe me shumë stil, është shfaqur Jonida edhe këtë herë.

Jonida shumë shpejt pritet ti rikthehet skenës muzikore me projekte të reja.