Nuk do e shihni më të dielave në ekran/ Kimikati largohet nga “Portokalli” (FOTO) – AlpeGossip
Nuk do e shihni më të dielave në ekran/  Kimikati largohet nga “Portokalli” (FOTO)

Nuk do e shihni më të dielave në ekran/ Kimikati largohet nga “Portokalli” (FOTO)

Aktori i humorit Olsi Bylyku, ose siç e njohim të gjithë ‘Kimikati’ me emrin e rolit të tij, do të largohet nga emisioni ‘Portokalli’.

Lajmi është konfirmuar nga burime pranë emisionit ‘“Chaud Patate” në ‘NRG radio’, sipas të cilave thuhet se ka qenë vetë aktori i cili u ka komunikuar drejtuesve të programit vendimin e largimit.

Ende nuk dihen arsyet e vërteta se përse Olsi e ka marrë një vendim të tillë, por me siguri batutat dhe humori i tij do i mungojnë shumë publikut që ishte mësuar ta shihte në ekran çdo të dielë mbrëma.

Nuk na mbetet gjë tjetër veçse të presim sezonin e ri televiziv, për të kuptuar në qoftë se aktori do ti bashkohet ndonjë formati tjetër ose jo