NË FORMËN E SAJ MË TË MIRË EDHE PAS LINDJES/ FOTOT e fundit të Klea Hutës marrin të gjithë vëmendjen e ndjekësve – AlpeGossip
NË FORMËN E SAJ MË TË MIRË EDHE PAS LINDJES/ FOTOT e fundit të Klea Hutës marrin të gjithë vëmendjen e ndjekësve

NË FORMËN E SAJ MË TË MIRË EDHE PAS LINDJES/ FOTOT e fundit të Klea Hutës marrin të gjithë vëmendjen e ndjekësve

Pak javë pasi u bë nënë për herë të parë, moderatorja e njohur, Klea Huta është shfaqur mjaft nē formë me postimet e ndryshme në rrjetet sociale.

Ajo ka ndarë poza të ndryshme ku ka rënë në sy jo vetëm format perfekte fizike, por dhe ‘look-u’ i kuruar deri në detaje. Ndjekësit kanë lënë një sërë komentesh duke e komplimentuar Hutën për pamjen e saj mjaft tërheqëse. Deri më tani Klea nuk ka zbuluar ende për ndjekësit se si ia ka arritur që të humbasë kilogramët e shtatzënisë në një kohë kaq të shkurtër, por kjo mbetet për t’u parë në javët në vazhdim.