“VAZHDOJMË AKOMA TË BËJMË…”/ Të dashuruar si asnjëherë më parë Jona Spahiu ndan FOTON e veçantë me bashkëshortin – AlpeGossip
“VAZHDOJMË AKOMA TË BËJMË…”/ Të dashuruar si asnjëherë më parë Jona Spahiu ndan FOTON e veçantë me bashkëshortin

“VAZHDOJMË AKOMA TË BËJMË…”/ Të dashuruar si asnjëherë më parë Jona Spahiu ndan FOTON e veçantë me bashkëshortin

Jona Spahiu duket se po vazhdon të shijojë temperaturat e larta edhe në këto ditë “vjeshte”. Moderatorja ka treguar se ndodhet në pushime së bashku me të dashurit e zemrës së saj, me të cilët duket se po kënaqet maksimalisht.

Pas videove dhe fotove të ndryshme me kunatën e saj apo djalin e vogël, Raiden, Jona ka ndarë së fundmi një foto pranë partnerit të saj, Frenklin.

“Vazhdojmë akoma ta bëjmë për të qeshur njëri-tjetrin dhe kjo është gjë e mirë”, ka shkruar Spahiu në postimin e fundit ku shfaqet mjaft moderne së bashku me bashkëshortin.

Me siguri moderatorja do t’i kujtojë gjatë këto pushime, të cilat duket se i ka shijuar në formën më të mirë.