SHFAQET NË POSTERIN GJIGAND TË VENDOSUR NË STAMBOLL/ Eros poston FOTON e veçantë Orila Marashit dhe… – AlpeGossip
SHFAQET NË POSTERIN GJIGAND TË VENDOSUR NË STAMBOLL/ Eros poston FOTON e veçantë Orila Marashit dhe…

SHFAQET NË POSTERIN GJIGAND TË VENDOSUR NË STAMBOLL/ Eros poston FOTON e veçantë Orila Marashit dhe…

Oriola Marashi dhe Eros Grezda janë një nga çiftet më të pëlqyer të momentit. Në rrjetet e tyre sociale nuk mungojnë deklaratat apo komentet plot dashuri. Së fundmi Eros ka bërë një postim mjaft special për njeriun e tij të zemrës. Oriola është shfaqur në një poster gjigand në Stamboll dhe futbollisti nuk mund të mos ndjehej krenar për të. “Krenar për ty”, shkruhet krahas postimit të futbollistit. Megjithatë edhe Oriola e ka treguar shpesh mbështetjen dhe krenarinë për Erosin dhe karrierën e tij si futbollist.