“EDHE 100 ZEMRA IME…”/ Seldi prezanton partneren e tij të re, surpriza që i bëri për ditëlindje (FOTO) – AlpeGossip
“EDHE 100 ZEMRA IME…”/ Seldi prezanton partneren e tij të re, surpriza që i bëri për ditëlindje (FOTO)

“EDHE 100 ZEMRA IME…”/ Seldi prezanton partneren e tij të re, surpriza që i bëri për ditëlindje (FOTO)

2 vite pas ndarjes së bujshme nga Mimoza Shkodra, Seldi na ka prezantuar sot me partneren e tij të re. Këngëtari ka publikuar një foto me vajzën në fjalë, e cila ka festuar ditëlindjen.

“Edhe 100 zemra ime të dua shumë”, shkruan Seldi krah fotos ku çifti shfaqen duke u puthur.

Në një postim tjetër këngëtari shfaqet duke e surprizuar partneren teksa i shpreh dashurinë publikisht.

Partnerja e Seldit quhet Sindi, është 22 vjeç, jeton në Belgjikë dhe punon si modele. Më poshtë ju sjellim disa foto të saj.