ASKUSH NUK DO TA BESONTE/ Fifi shkruan rreshtat më të bukura muzikore në tualet: Bëj ç*çin…(VIDEO) – AlpeGossip
ASKUSH NUK DO TA BESONTE/ Fifi shkruan rreshtat më të bukura muzikore në tualet: Bëj ç*çin…(VIDEO)

ASKUSH NUK DO TA BESONTE/ Fifi shkruan rreshtat më të bukura muzikore në tualet: Bëj ç*çin…(VIDEO)

Fifi është një prej tekstshkrueseve më të mira në Shqipëri, e cila ka realizuar projekte shumë të mira muzikore për veten dhe artistët e tjerë të estradës. Por askush nuk do ta besonte se ku i krijon vargjet më të bukura.

Në emisionin “Why Not” në Ora News, ajo u bë pjesë e lojës ‘5 sekonda’ ku duhet të tregonte 3 gjëra që bën çdo ditë në tualet.

“Laj fytyrën, bëj çiçin, dush”, tha Fifi duke qeshur. Ndërsa moderatorja Roza Lati e pyeti nëse kalon kohë edhe në rrjete sociale, këngëtarja shtoi: ” Më shumë shkruaj. Rreshtat më të bukur të teksteve më kanë dalë në banjo.”

Askush nuk do ta besonte! Fifi zbulon disa detaje që nuk i dinim në lojën "5 sekonda"

Askush nuk do ta besonte! Fifi zbulon disa detaje që nuk i dinim në lojën "5 sekonda"

Gepostet von Ora News am Sonntag, 16. Dezember 2018