NGA E QESHURA TEK LEMZA/ Këto janë “GAFAT LIVE” të Vip-ave: Nga Drini… (FOTO) – AlpeGossip
NGA E QESHURA TEK LEMZA/ Këto janë “GAFAT LIVE” të Vip-ave: Nga Drini… (FOTO)

NGA E QESHURA TEK LEMZA/ Këto janë “GAFAT LIVE” të Vip-ave: Nga Drini… (FOTO)

Gjatë një transmetimi live të një emisioni apo spektakli mund të ndodhin gafat nga më të ndryshme. Pasi AlpeNews më parë iu ka sjell incidentet e ndryshme të moderatoreve kesaj radhe iu njohim me tre rastet më pikante.

Ditën e sotme në rrjetet sociale është bërë virale video-ia e gazetares së njohur Pranvera Borakaj ,e cila gjatë prezantimit të emisionit e ka kapur e qeshura dhe e ka pasur të pamundur të ndaloj.

Nëse e keni harruar ne iu tregojmë edhe rastin e ngjashëm të Dj Sardi në “Këngën magjike 2017”. Gjatë kohës kur dy aktorët e njohur po performonin atë e ka zënë e qeshura duke shtangur publikun.

Rasti më pikant është lemza e gazetarit Drini Zeqo gjatë edicionit të lajmeve, gafë e cila nuk i shpëtoi publikut dhe as mediave.

Drini Zeqo

Pranvera Borakaj

Dj Sardi

AlpeNews.al