PUBLIKON POZA NGA FËMIJËRIA E SAJ/ Me plis e kostum kombëtar, Rita Ora sjell momentet e ditëlindjes së vëllait (FOTO) – AlpeGossip
PUBLIKON POZA NGA FËMIJËRIA E SAJ/ Me plis e kostum kombëtar, Rita Ora sjell momentet e ditëlindjes së vëllait (FOTO)

PUBLIKON POZA NGA FËMIJËRIA E SAJ/ Me plis e kostum kombëtar, Rita Ora sjell momentet e ditëlindjes së vëllait (FOTO)

Këngëtarja shqiptare Rita Ora ka publikuar së fundmi disa foto nga fëmijëria. Në ditëlindjen e vëllai të saj ajo ka sjellë momente kur ishte rreth 10 vjeç, ku shfaqet shumë e lumtur.

Rita është veshur thjesht, por ai që ka rënë në sy është vëllai i saj me plis dhe kostum kombëtar.

Këngëtarja është një ndër këngëtaret më të kërkuara në botë e cila është larguar e vogël nga Kosova duke krijuar një karrierë në Angli.