HABIT ME ÇMIMET/ Ja sa ka kushtuar një veshje e përditshme e Lori Hoxhës (FOTOT) – AlpeGossip
HABIT ME ÇMIMET/ Ja sa ka kushtuar një veshje e përditshme e Lori Hoxhës (FOTOT)

HABIT ME ÇMIMET/ Ja sa ka kushtuar një veshje e përditshme e Lori Hoxhës (FOTOT)

Lori Hoxha është një ato blogere që dallohet për veshjen e saj si të shtrenjtë ashtu edhe të bukur.

Trashëgimtarja e Top Chanel ka një stil të veçantë dhe gjithmonë e shohim me veshje të ndryshme dhe të markave nga më të shtrenjta të cilat bien menjeherë në sy.

Faqja e njohur “What they wearin” ka postuar veshjen e Lori Hoxhës së fundmi, markat dhe çmimet që ajo i ka blerë.

Xhupi i Lorit i markës “Maisionmargela”, kushton 390€, ndërsa pantallonat e lëkurës të brandit “ofwhite” kushtojnë 1,295€. Çanta e Lorit kushton 6,800€ e brandi “Hermes”, ndërsa atletet e bardha kushtojnë 795€ të markës “Chanel”./ Alpegossip.al