Kështu nuk e kishit parë/ Enca na HABIT me veprimin e saj, përveçse dhe këngëtare bën dhe…(FOTO) – AlpeGossip
Kështu nuk e kishit parë/ Enca na HABIT me veprimin e saj, përveçse dhe këngëtare bën dhe…(FOTO)

Kështu nuk e kishit parë/ Enca na HABIT me veprimin e saj, përveçse dhe këngëtare bën dhe…(FOTO)

Këngëtarja Enca Haxhia është një ndër personazhet me të dashura të showbizit dhe më të komentuar nga mediat rozë.

Jemi mësuar gjithmon ta shohim me pozat dhe foto shumë sesnuale të saj duke provokuar shumë reagime dhe pëlqime nga fansat e saj mbarë botën.

E më së fundmi Enca na ka suprizuar se përveçse një këngtare shumë e mire ajo di dhe të gatuaj këtë na e ka treguar me postimin e fundit të saj në rrjetin social Instagram duke u përpjekur të bej një omlet.

Epo kjo vajzë paska shumë talente.  /AlpeNews.al