RIKTHEHEN ZYRTARISHT/ Gigi Hadid dhe Zayn janë sërish krahë njëri-tjetrit – AlpeGossip
RIKTHEHEN ZYRTARISHT/ Gigi Hadid dhe Zayn janë sërish krahë njëri-tjetrit

RIKTHEHEN ZYRTARISHT/ Gigi Hadid dhe Zayn janë sërish krahë njëri-tjetrit

Çifti i dashur për publikun, Zayn Malik dhe Gigi Hadid janë rikthyer sërish bashkë.

Pas u ndanë në nëntor të viti 2018 duket se çifti ka vendosur ti japë një tjetër mundësi njëri-tjetrit.

Tashmë ata nuk e mbajnë të fshehtë faktin që janë kthyer bashkë pasi kanë filluar të dalin mbrëmjeve.

Dyshja u panë të shtunën në mbrëmje në New York City, ndërsa dolën për të festuar ditëlindjen e Zayn me motrën e Gigit, Bella Hadid, 23 vjeç, nënën e tyre Yolanda Hadid, 56 vjeç dhe me këngëtaren shqiptare Dua Lipa që aktualisht është në një marrëdhënie me vëllain e motrave Hadid./News31.al