“QESHIM TË DY”/ Kjo video e djalit të Alban Dudushit dhe Bieta Sulos do t’jua ëmbëlsojë ditën – AlpeGossip
“QESHIM TË DY”/ Kjo video e djalit të Alban Dudushit dhe Bieta Sulos do t’jua ëmbëlsojë ditën

“QESHIM TË DY”/ Kjo video e djalit të Alban Dudushit dhe Bieta Sulos do t’jua ëmbëlsojë ditën

Në maj të vitit 2017 Bieta Sulo u bë nënë për herë të parë me ardhjen në jetë të Kroi Art. Vogëlushi solli shumë gëzim në familjen e Albanit dhe Bietës dhe çifti poston shpesh foto e video me të.
Në videon e fundit Kroi Art përpiqet të flasë në telefon e këtë moment të ëmbël, Bieta e ka ndarë me ndjekësit në Instagram.

Moderatorja shkruan se kjo është një nga videot më të dashura për të dhe kur e shohin ajo e Kroi qeshin.