Ja cilat janë 5 gjërat që një stilist do t’i hiqte nga gardëroba jonë – AlpeGossip
Ja cilat janë 5 gjërat që një stilist do t’i hiqte nga gardëroba jonë

Ja cilat janë 5 gjërat që një stilist do t’i hiqte nga gardëroba jonë

Kur flitet për të pastruar dollapin ne këshillojmë ta bëni çdo disa muaj. Veç faktit të ndryshimit të sezoneve, nga palltot te xhaketat, ka pesë gjëra prej të cilave duhet të hiqni dorë.

Nuk po flasim për trendet që vijnë dhe ikin, por veshje të cilat nuk janë aspak funksionale.

Mendoni sikur të keni një sirtar plot me çorape, por nuk i bëni dot dyshe, ose janë të grisura. Këto janë pesë gjërat prej të cilave duhet të hiqni dorë nga gardëroba juaj tani:

1.Çorapet që nuk përputhen

2.Bluzat e bardha të zverdhura

3.Këpucët me taka me të cilat nuk ecni dot

4.Pantallonat xhinse që nuk ju bëjnë

5.Këmishat me njolla