MË NË FORMË SE KURRË/ Anita Haradinaj shfaqet e veshur me bikinit seksi në jug të Shqipërisë (FOTO) – AlpeGossip
MË NË FORMË SE KURRË/ Anita Haradinaj shfaqet e veshur me bikinit seksi në jug të Shqipërisë (FOTO)

MË NË FORMË SE KURRË/ Anita Haradinaj shfaqet e veshur me bikinit seksi në jug të Shqipërisë (FOTO)

Pas një viti shumë të ngarkuar, familja Haradinaj ka nisur më në fund pushimet në bregdetin shqiptar.

Bashkëshortja e Ramush Haradinaj, Anita së bashku me tre fëmijët e saj ka zgjedhur që t’i kalojë pushimet në jug të Shqipërisë ku dhe është fotografuar me rrobabanjo.

Anita ka tërhequr vëmendjen e pushuesve me format e saj dhe në disa foto ajo shfaqet si rrallëherë e veshur me rrobabanjo bardhë e zi.

41-vjeçarja shfaqet më në formë se kurrë teksa mundohej të rregullonte çadrën e plazhit.

Siç ka rrëfyer më parë, ajo fizikun e ka të trashëguar, por kujdeset edhe vetë pasi bën vrap çdo ditë.

ImageImage