”NUK E DI SI TË LË…”/ Olta Gixhari poston foton seksi me bikini, Xhemi ka një koment (FOTO) – AlpeGossip
”NUK E DI SI TË LË…”/ Olta Gixhari poston foton seksi me bikini, Xhemi ka një koment (FOTO)

”NUK E DI SI TË LË…”/ Olta Gixhari poston foton seksi me bikini, Xhemi ka një koment (FOTO)

Olta Gixhari këtë verë pushimet i kaloi në Spanjë nga ku na mahniti me fotot atje dhe ndryshimin që bëri në pamje duke i bërë flokët të gjitha gërsheta.

Së fundmi Olta ka postuar një foto ku kujton pushimet e kësaj vere dhe në pozë shfaqet mes dërrasave të sërfit, e veshur me rrobabanjo të zeza dhe syze.

“Do pres për dallgën perfekte”, shkruan Olta ndërsa në sy bie komenti i Xhemit: “Nuk e di si te le dallga me prit ty”.

“Jane t’poshtrra kto mi”, ia kthen Olta.