FOTO E PARË ME BIKINI/ Klea Huta duket më bukur se kurrë (FOTO) – AlpeGossip
FOTO E PARË ME BIKINI/ Klea Huta duket më bukur se kurrë (FOTO)

FOTO E PARË ME BIKINI/ Klea Huta duket më bukur se kurrë (FOTO)

Klea Huta gjatë kësaj vere ka qenë e angazhuar me akademinë e saj dhe kampin veror për fëmijë, aq sa pushimet për veten i ka filluar tani që vera po mbaron.

Moderatorja bukuroshe ka postuar sot një foto ku shfaqet duke u relaksuar e shtrirë, me rroba banjo ngjyrë rozë dhe flokët e hedhura mënjanë.

Kjo është foto e parë me rroba banjo që Klea poston për këtë verë dhe komplimentat kanë qenë të shumta.

Sa i përket anës profesionale, Klea nuk ka bërë ende të ditur nëse do e shohim me ndonjë projekt të ri këtë sezon televiziv.