TRENDI I SEZONIT/ Njihuni me femrat e showbizit që zgjodhën ngjyrën e BARDHË : Nga Armina Mevlani tek…(FOTO) – AlpeGossip
TRENDI I SEZONIT/ Njihuni me femrat e showbizit që zgjodhën ngjyrën e BARDHË : Nga Armina Mevlani tek…(FOTO)

TRENDI I SEZONIT/ Njihuni me femrat e showbizit që zgjodhën ngjyrën e BARDHË : Nga Armina Mevlani tek…(FOTO)

Ngjyrën e bardhë e duan të gjitha femrat të cilat bartin stilin minimalist.

E jo më kot! Kjo ngjyrë ka një pamje te sofistikuar dhe shume femërore duke u përshtatur me çdo lloj veshje qoftë për ditën ashtu dhe për ne mbrëmje.

Look-u “total white” preferohet gjithmonë e me shume nga femrat, pasi duket edhe perfekt për tu mbajtur, mbi te gjitha gjate sezonit pranveror dhe veror.

Femrat e showbizit shqiptar duket se e kanë ngjyrën e prefeuar për sezonin veror,pasi shohim të postojn foto të shumta me këtë ngjyrë,bluze,funde,fustane. Pra ne u bindëm se kjo ngjyrë duhet të jetë patjetër në garderobën tonë.

Nëse akoma nuk kemi një ide se si të kombinohemi apo çfarë të zgjedhim AlpeNews.al ju  sjell disa imazhe të femrave të ekranit shqiptar që zgjodhen të bardhen për verën e 2018.

Armina Mevlani

Aurela Hoxha

Jona Spahiu

Jonida Maliqi

Lori Hoxha

Roza Lati

Sara Hoxha


/AlpeNews.al