Çfarë babi model! Valdrin Sahiti i ndërron pelenën vajzës dhe video s’duhet humbur – AlpeGossip
Çfarë babi model! Valdrin Sahiti i ndërron pelenën vajzës dhe video s’duhet humbur

Çfarë babi model! Valdrin Sahiti i ndërron pelenën vajzës dhe video s’duhet humbur

Rreth një muaj më parë Valdrin Sahiti u bë baba i një vogëlusheje që e pagëzoi me emrin Bella.

Por edhe pse për të dhe bashkëshorten Edita Ramadani ishte fëmija e parë, Valdrini nuk e ka aspak problem të kujdeset për të bijën dhe madje t’i ndërrojë pelenën.

Ka qenë mami Edita ajo e cila ka publikuar një video të stilistit të njohur duke i ndërruar vajzës pelenën. Ndërkohë që Edita filmonte, babi Valdrini kujdesej për vogëlushen e tij.

Epo këtij i thonë baba model!