U LARGUA APO JO NGA BABASTARS? Agon Amiga i bëri të gjithë konfuz me postimin e fundit (FOTO) – AlpeGossip
U LARGUA APO JO NGA BABASTARS? Agon Amiga i bëri të gjithë konfuz me postimin e fundit (FOTO)

U LARGUA APO JO NGA BABASTARS? Agon Amiga i bëri të gjithë konfuz me postimin e fundit (FOTO)

Pak javë më parë, mësuam se Agon Amiga i kishte ndërprerë përfundimisht marrëdhëniet me Getoar Selimin dhe Majk-un.

Reperi nuk i ndiqte më kolegët e Babastars në rrjetin social Instagram dhe në nëntor 2018, u përfol se ai është larguar nga grupi.

Por një postim i fundit i reperit na bëri vërtet konfuzë.

Agoni vazhdon të mbetet pjesë e grupit dhe këtë e ka konfirmuar para pak minutash në një postim në InstaStory ku paralajmëron risi nën logon e Babastars.

Të jetë penduar vallë?