SUPRIZON BUTRINT IMERI/ Këngëtari shfaqet biond në postimin e fundit (VIDEO) – AlpeGossip
SUPRIZON BUTRINT IMERI/ Këngëtari shfaqet biond në postimin e fundit (VIDEO)

SUPRIZON BUTRINT IMERI/ Këngëtari shfaqet biond në postimin e fundit (VIDEO)

Këngëtari i njohur, Butrint Imeri, duket se ka rezervuar surpriza të shumta për fansat e tij. Pas projektit akustik, Butrini ka paralajmëruar një tjetër këngë. Ajo çfarë ka tërhequr vëmendjen është ‘look-u’ i këngëtarit. Ai i ka prerë flokët dhe është kthyer në biond, duke marrë menjëherë mjaft komente pozitive.

“Si përpara” titullohet kënga më e re që do të publikohet së shpejti.

View this post on Instagram

si përpara

A post shared by BUTRINT IMERI (@butrint_official) on