DUA LIPA NDRYSHIM DRASTIK NË LOOK/ Këngëtarja lyen flokët kuq e zi (FOTOT) – AlpeGossip
DUA LIPA NDRYSHIM DRASTIK NË LOOK/ Këngëtarja lyen flokët kuq e zi (FOTOT)

DUA LIPA NDRYSHIM DRASTIK NË LOOK/ Këngëtarja lyen flokët kuq e zi (FOTOT)

Dua Lipa bën një ndryshim drastik në pamjen e saj gjatë muajve sa ishte në izolim. Prej disa kohësh është vënë re se këngëtarja e njohur, Dua Lipa, ka vendosur të bëjë eksperimente me ‘look-un’ e saj.

Ajo ka ndryshuar disa herë ngjyrën e flokëve dhe së fundmi ka vendosur t’i lyejë ato në ngjyrë të kuqe dhe të zezë.

Ndjekësit kanë komentuar menjëherë, duke e komplimentuar Duan për këtë ngjyrë, madje i kanë kërkuar ta mbajë gjithmonë. Megjithatë duke parë se si Dua është fiksuar pas ndryshimeve, me siguri do të shohim të tjera eksperimente prej saj.

foto galeri foto galeri