CILA DUKET MË BUKUR? Poni dhe Elhaida Dani bëjnë "xing" me të njëjtën veshje (FOTO) - AlpeGossip
CILA DUKET MË BUKUR? Poni dhe Elhaida Dani bëjnë “xing” me të njëjtën veshje (FOTO)

CILA DUKET MË BUKUR? Poni dhe Elhaida Dani bëjnë “xing” me të njëjtën veshje (FOTO)

Vajzat e famshme përpiqen që gjithmonë të kujdesen për ‘look-un’ e tyre në mënyrë që të zgjedhin veshje që ju përshtaten më shumë me trupin. Por ndonjëherë vëmë re se ato kanë të njëjtat preferenca. I tillë është dhe rasti i dy këngëtareve të njohura Poni dhe Elhaida Dani.

Dyshja kanë veshur të njëjtin fustan lëkure, i cili ju tregon qartë forma e trupit. Poni e ka përshtatur me flokë të kapur duke bërë që të dalë në pah dekolteja dhe me buzë të lyera në ngjyrë të errët.

Ndërsa Elhaida është shfaqur me ‘look’ më të thjeshtë, me flokët lëshuar dhe buzët natyrale.
Pavarësisht se i kanë kombinuar me mënyra të ndryshme, të dyja vajzat duken shumë bukur.