"HITI I RRADHËS"/ Mc Kresha publikon këngën e re në bashkëpunim me... (VIDEO) - AlpeGossip
“HITI I RRADHËS”/ Mc Kresha publikon këngën e re në bashkëpunim me… (VIDEO)

“HITI I RRADHËS”/ Mc Kresha publikon këngën e re në bashkëpunim me… (VIDEO)

Reperi nga Kosova, Mc Kresha ka publikuar këngën më të rë në bashkëpunim me Rinon.

“Habibi” është titulli i këngës ku brenda një ore të publikimit mori rreth 14 mijë shikime në Youtube.

Kënga është prodhim i PINT që e kanë shkruar tekstin dhe e kanë përgatitur muzikën në bashkëpunim me Rinon.

Për xhirimin dhe realizimin e videos muzikore është kujdesur Valon Aziri.

Kujtojmë që MC Kresha së fundmi u prezantua në Festivalin “Kënga Magjike” në bashkëpunim me këngëtaren Fifi.

Që nga momenti i publikimit, kënga “Psikopatja jote” u pëlqye shumë nga fansat e dy këngëtarëve dhe u shndërrua në hit.