"MOS U KAP ME NE"/ Kjo foto e Bes Kallakut dhe Olsi Bylykut do t'ju bëjë të qeshni me "lot" - AlpeGossip
“MOS U KAP ME NE”/ Kjo foto e Bes Kallakut dhe Olsi Bylykut do t’ju bëjë të qeshni me “lot”

“MOS U KAP ME NE”/ Kjo foto e Bes Kallakut dhe Olsi Bylykut do t’ju bëjë të qeshni me “lot”

Bes Kallaku dh eOlsi bylyku janë dy ndër aktorë e humorit mjaft të preferuar nga publiku.

Ata u larguan nga programi “Portokalli” për tu bërë pjesë e programit të Ardit Gjebreas “Ediela shqiptare” ku aktrojnë në rubrikën “BE Caffe”.

Së fundmi Besi ka publikuar një foto së bashku me Olsin ku shfaqen me një shikim “vrastar”, varëse floriri e prizë në qafë.

Komentet e fansave janë të shumta dhe dy aktorët dinë gjithnjë si të kënaqin publikun.