NUK KISHIT PARË ASGJË/ Dalin videot nga xhirimet e skenave të nxehta të Tunës dhe Vildanes (FOTO) - AlpeGossip
NUK KISHIT PARË ASGJË/ Dalin videot nga xhirimet e skenave të nxehta të Tunës dhe Vildanes (FOTO)

NUK KISHIT PARË ASGJË/ Dalin videot nga xhirimet e skenave të nxehta të Tunës dhe Vildanes (FOTO)

Dy ditë më parë Tuna dhe Seveni publikuan bashkëpunimin e tyre “Maria”, një këngë që u pëlqye shumë dhe u komentua shumë për shkak të skenave të nxehta. Protagonistja në klip Vildane Zeneli shfaqej në shtrat me Tunën dhe lëvizjet e tyre provokuese bënë të çmendej rrjeti.

Mirëpo siç duket në videoklip është dhënë vetëm pak nga ajo çfarë është regjistruar. Tuna ka publikuar disa video në Instastory gjatë xhirimeve ku shfaqet shumë seksi teksa performon me Vildanen.

Disa nga këto momente mund t’i shihni në fotot e mëposhtme të shkëputura nga xhirimet e videoklipit “Maria”.