Flet Nora Istrefi: Ky veprim i Robertit mund të na çojë drejt ndarjes – AlpeGossip
Flet Nora Istrefi: Ky veprim i Robertit mund të na çojë drejt ndarjes

Flet Nora Istrefi: Ky veprim i Robertit mund të na çojë drejt ndarjes

Nora Istrefi dhe Robert Berisha janë padyshim një nga çiftet më simpatikë të showbizit dhe shumë të komentuar në media e rrjete sociale ku çdo e re nga jeta e tyre përbën interes.

Nora ishte sot e ftuar në emisionin “Nd’rrimin e Natës” në Klan Kosova ku është bërë pjesë e lojës “Haje ose thuaje”.

Këngëtarja është detyruar t’i përgjigjet të gjithave pyetjeve që të mos hante ushqimet e shpifura që i ishin vënë para.

Një nga pyetjet për Norën ishte të thonte tre arsye që do e bënin të divorcohej nga Roberti.

“Tradhtia, tradhtia dhe vetëm tradhtia”, u shpreh Nora duke treguar se nuk e fal në këtë pjesë.