BEN AFFLECK JEP LAJMIN E KEQ/ Nuk do të jetë më pjesë e “The Batman” – AlpeGossip
BEN AFFLECK JEP LAJMIN E KEQ/ Nuk do të jetë më pjesë e “The Batman”

BEN AFFLECK JEP LAJMIN E KEQ/ Nuk do të jetë më pjesë e “The Batman”

Ben Affleck ka konfirmuar së fundmi se nuk do të jetë pjesë e kastit të aktorëve të ‘The Batman’, që do të shfaqet në vitin 2021.

Edhe pse ai nuk do të jetë pjesë e atij filmi, nuk do të thotë që 46-vjeçari nuk do të marrë pjesë në role të tjera ‘superheroi’.

Megjithatë asgjë nuk ka përfunduar akoma për Affleck sepse ai shpreson se do ta veshi kostumin e ‘Batman’ qoftë dhe një herë të vetme.

Kujtojmë se Ben ka luajtur në filma të tjerë si: ‘Gone girl’, ‘The town’, ‘The accountant’, ‘Live by night’ etj.