BRUNE DHE ME BALUKE/ Nuk keni për t’a njohur Marina Vjollcën në këtë foto – AlpeGossip
BRUNE DHE ME BALUKE/ Nuk keni për t’a njohur Marina Vjollcën në këtë foto

BRUNE DHE ME BALUKE/ Nuk keni për t’a njohur Marina Vjollcën në këtë foto

Moderatorja Marina Vjollca, e cila prej disa muajsh po i mungon ekranit shqiptar, është tepër aktive me fansat në rrjete sociale, ku merr shpesh vëmendjen me postimet e saj.

Së fundmi, ajo ka pozuar krah mbesës së saj, Jorit, për të cilën nuk ngurron t’a shprehë publikisht dashurinë me dedikime të shumta. Mirëpo, një dedikim të tillë e ka bërë së fundmi edhe Jori për Marinën, duke i publikuar edhe një foto të vjetër ku ato shfaqen në moshë fare të vogël.

“Kjo foto thjesht tregon 1000 gjera, dhe në ditët e sotme Mina është pikërisht ky person. Gjithmonë aty për çdo njeri dhe si njeriu më pozitiv që mund të ekzistojë. Betohem”, shkruan ajo në foton ku Marina me flokët brune dhe me baluke nuk njihet aspak.