Mund t’ju kenë shpëtuar, këto janë 3 vajzat më “SEKSI” të politikanëve në Shqipëri (FOTO) – AlpeGossip
Mund t’ju kenë shpëtuar, këto janë 3 vajzat më “SEKSI” të politikanëve në Shqipëri (FOTO)

Mund t’ju kenë shpëtuar, këto janë 3 vajzat më “SEKSI” të politikanëve në Shqipëri (FOTO)

Fëmijet dhe jeta e politikanëve në Shqipëri gjithmonë ka qenë në vëmendjen e njerëzve. Më poshtë po ju rendisim 3 nga vajzat më të bukura të tyre.

Po e nisim me vajzën e Majlinda Bregut. Kejda Ajazi është një nga emrat e rinj më të lakuar në media dhe kjo falë pozicionit të nënës së saj në politikën shqiptare.

Kejda siç duket nga fotot që poston në rrjete sociale është shumë në formë dhe e kuruar deri në detaje.

Vajza  e Tërmet Peçit ka postuar në Instagram foto me babain e saj i cili është kryetari i Bashkisë Tepelenë.

Pavarësisht se është ende e vogël në moshë, ajo duket shumë e dhënë pas modës, dhe jetës së luksit që bën falë pasurisë së babait të saj.

Vajza e ish deputetes së PD-së, Albina Deda në çdo dalje publike ka rënë në sy për hijeshinë dhe elegancën e saj.

Me forma të rregullta dhe super seksi, vajza e politikanes shqiptare jo më kot mbetet një nga modelet më të bukura dhe plot sharm.

Duhet thënë se Ada Deda merret me modeling prej kohësh, ndërsa atë e kemi parë edhe në mjaft sete, ku ka rënë në sy për bukurinë e saj./AlpeNews.al/