Eni Çobani në një seancë të veçantë ndërmjetësimi, këtë radhë do ta ketë shumë të vështirë (FOTO) - AlpeGossip
Eni Çobani në një seancë të veçantë ndërmjetësimi, këtë radhë do ta ketë shumë të vështirë (FOTO)

Eni Çobani në një seancë të veçantë ndërmjetësimi, këtë radhë do ta ketë shumë të vështirë (FOTO)

Prej disa vitesh Eni Çobanin e shihni të zgjidhë çështje të komplikuara në seancat e ndërmjetësimit në “E diela shqiptare” dhe të përballet me shumë njerëz.

Siç duket juristja e njohur, e ka me pasion punën e saj dhe e praktikon edhe jashtë ekranit.

Së fundmi ajo ka postuar një foto ku shihet në një ambient me disa fëmijë të ulur përballë saj duke krijuar kështu një seancë ndryshe ndërmjetësimi.

“Një seancë ndërmjetësimi e rallë”, mbishkruan Çobani në foton e veçantë.