Me shumë kile dhe gjoksin jashtë, Genta e BB LA NAM te Rudina (VIDEO+FOTO) – AlpeGossip
Me shumë kile dhe gjoksin jashtë, Genta e BB LA NAM te Rudina (VIDEO+FOTO)

Me shumë kile dhe gjoksin jashtë, Genta e BB LA NAM te Rudina (VIDEO+FOTO)

Gentjana Gjalpi, ose siç e njohim shkurt Genta, është padyshim një nga banoret më të përfolura të ”Big Brother 5”. Vajza rebele që e jetonte jetën siç i vinte.

Ajo së fundmi është shfaqur në emisionin e Rudinës, ku ka folur për jetën e saj, por detaji që u vu re është ndryshimi i pamjes së saj. Duket se Genta paska shtuar disa kile të mira.

Në emision ajo shihet me një fustan super të shkurtër, e cila i ve në pah gjoksin dhe ”defektet” që i janë formuar nga kilet e shtuara.

Këmbët e saj duket se ndihen në ”siklet” duke qëndruar këmbë mbi këmbë. Epo mendojmë se të heqësh pak kilet e tepërta do ishte edhe më simpatike.