VESHJA E DITËS/ Jonida Maliqin dhe stilin e saj unik, arrin ta dallosh me kilometra larg – AlpeGossip
VESHJA E DITËS/ Jonida Maliqin dhe stilin e saj unik, arrin ta dallosh me kilometra larg

VESHJA E DITËS/ Jonida Maliqin dhe stilin e saj unik, arrin ta dallosh me kilometra larg

Jonida Maliqi mesa duket po e shijon shumë ditën e sotme dhe këtë na i ka treguar edhe neve me fotot që publikoi. Epo na fikson me këtë stilin e saj unik.

Si një “bosse” e veshur sportive, me një xhup të madh të “Calvin Klein” i cili dallohet më shumë se vetë Jonida pasi e mbulon atë. Një palë atlete “adidas” komode dhe me tutat gri njësoj, duket e vështirë t’i afrohesh. E si të mos mjaftonte, syzet janë kombinimi më i mirë që mund t’i bëntë veshjes së sotme.

Theksojmë se këngëtarja shfaqet dallohet për kombinimet dhe stilin e saj në të veshur, ajo madje na ka treguar se di shumë mirë si të përshtatet edhe me sportive edhe me klasike. Dhe që të themi të vërtetën që të dyja i kanë lezet… ALPEgossip.al

View this post on Instagram

🥶😎 @edvinameta

A post shared by JONIDA MALIQI (@jonidamaliqi) on