NË CLUB APO NË UDHËTIME? Kështu zgjedhin të heqin MËRZINË VIP-at pas ndarjes nga partnerët (FOTO) – AlpeGossip
NË CLUB APO NË UDHËTIME? Kështu zgjedhin të heqin MËRZINË VIP-at pas ndarjes nga partnerët (FOTO)

NË CLUB APO NË UDHËTIME? Kështu zgjedhin të heqin MËRZINË VIP-at pas ndarjes nga partnerët (FOTO)

Ndarja nga partneri është një nga momentë më të vështira të jetës e sidomos kur në mes janë edhe fëmijët por e rëndësishmë është forca për të vazhduar para e gjetja e motivimit të duhur.

Edhe në rastet kur ndarjet mes vipave janë bërë publike, shumë prej tyre kanë shërbyer edhe si frymëzim për ndjekësit teksa tregojjnë se e përjetojnë mjaft me sportivitet.

Në clube nate apo në udhëtime të shumta rreth botës, duke njohur njerëz të rinj po në praninë e shoqërisë së tyre , gjithçka shërben si shtysë për të vazhduar më para.

Ndër ndarjet e bujshme të showbizit, AlpeNews.al do përmendi disa prej tyre dhe çfarë kanë bërë vipat për ta kaluar këtë vështirësi:

Vin Veli pas ndarjes nga Bora Zemani:

Fiorentina Halili pas ndarjes nga Olsi:

Arbana Osmani pas ndarjes nga bashkëshorti i saj:

Ish i dashuri i Beatrix Ramosaj pas ndarjes nga këngëtarja: