“NGA PUNA TEK KREVATI I SHOKUT”/ Gratë tregojnë vendet më të çmendura ku janë masturbuar – AlpeGossip
“NGA PUNA TEK KREVATI I SHOKUT”/ Gratë tregojnë vendet më të çmendura ku janë masturbuar

“NGA PUNA TEK KREVATI I SHOKUT”/ Gratë tregojnë vendet më të çmendura ku janë masturbuar

Jeni kuriozë të dini pwr vendet mw tw sikletshme ku vajzat i kanw bwrw qejfin vetes?! Kwto gra, kanw treguar pwr Women’s Health atw qw ti prisje tw dwgjoje…

Në punë!

“Punoja në një dyqan me rroba sportive. Aty ishte një fjalë me të cilin punoja.Ëndërroja gjithë kohës për seksin me të dhe një ditë e pashë tek zhvishej në dhomën e punonjësve…Trupi, muskujt e tij m’u ngulitën kaq shumë në mendje sa nuk po mundesha më. Shkova tek dhoma ime e zhveshjes dhe u ula në një stol. Ishte masturbimi më i vështirë që i kam bërë vetes.”

Ndërkohë që drejtoja makinën

“Unë masturbohem shpesh gjatë kohës që jam në makinë.  Është shumë e thjeshtë për të mos e bërë. Kur je vetëm apo kur ke veshur një fund ose fustan. Do thoni nëse më ka parë dikush? Ndoshta po, pasi kanë parë një shofere të lumtur që mban timonin me njërën dorë.”

Në krevatin e një shoku

“Po flija në shtratin e tij bashkë me të.  Mendova se atë e kishte zënë gjumi dhe nisa t’i plotësojë dëshirat vetes. S’e di pse m’u duk si ide e mirë. U futa poshtë çarçafit dhe kur isha drejt fundit shoku im më thotë të mos lëviz aq shumë. I kërkova falje dhe më pyeti se ç’po bëja. I thashë të vërtetën, por s’më besoi fillimisht. Pastaj më kërkoi falje që më ndërpreu, por ç’vlerë kishte.”

Në një klasë.

Kam qenë në klasë të 8, orë historie. Ishim duke parë një film. Askush s’më vuri re ç’po bëja me ato duar.”

Në një banjë shumë të vockël

“Ishte banjë shkolle më saktë. Shumë e pastër! Ato dreq mesazhesh të pista e kishin fajin!”