Maluma ka dy fjalë për SHQIPTARËT/ E poston para 35 milion personave (FOTO) – AlpeGossip
Maluma ka dy fjalë për SHQIPTARËT/ E poston para 35 milion personave (FOTO)

Maluma ka dy fjalë për SHQIPTARËT/ E poston para 35 milion personave (FOTO)

Maluma është një nga personazhet më IN dhe më të pëlqyer në botë. Tashmë ai është kthyer në idhullin e shumë personave dhe këngët e tij janë ndër më të klikuarat në industrinë muzikore latine dhe jo vetëm.

Së fundmi ai ka qenë prezent në MTV VMAs ku edhe performoi këngën e tij, ‘Felices los 4’. Por para performancës ai është takuar edhe me yllin shqiptar Rita Ora dhe këngëtarin Liam Payne.

Në foton e postuar në Instagramin e tij si story dhe si mbishkrim ka “duke bashkuar kulturat” ai atë latine, Rita atë shqiptare dhe Liam atë angleze. Epo ku ka më bukur se kjo foto, sidomos me këtë mbishkrim.